Idén is szeretettel várjuk alapítványunkhoz azokat a diákokat, akik közszolgálati munkájukat nálunk szeretnék végezni. A kutyák képzésében, rendezvényeink lebonyolításában, egyéb teendőkben már eddig is nagy segítséget nyújtottak a Tóth Árpád Gimnázium diákjai.
Nemrég újra meghívást kaptunk az iskolába, hogy még több tanuló ismerhessen meg bennünket.
Reméljük, ők is kedvet kapnak, hogy önkéntesként csatlakozzanak az eddigi lelkes csapathoz!





(170265 letöltés)

0 hozzászólás