Támogasd a vakvezető kutya képzést adód 1%-ának felajánlásával!

Alapítványunk célja, hogy minél több látássérült ember számára képezhessünk ki vakvezető kutyát, amellyel önállóbb, biztonságosabb és szabadabb életet élhetnek!

Adószámunk: 18997006-1-09

Az 1%-ból nálunk vakvezető kutya lesz

Alapítványunk 2008 óta elkötelezetten dolgozik azért, hogy a vakok és gyengénlátók életét vakvezető kutyákkal tegyük könnyebbé.

A vakvezető kutyák rendkívül felelősségteljes munkát végeznek, vezetik gazdájukat az ismert útvonalon, vigyáznak rá, jelzik az akadályokat. Mindemellett hű társak is, és segítik a kapcsolatteremtést is.

Egy vakvezető kutya kiképzésének költsége a kölyökkortól a gazdához adásig meghaladja a 2,5 millió forintot.

A látássérült gazda a kutyát díjmentesen kapja örökös használatba Alapítványunktól.

A vakvezető kutya képzés mellett, rendszeresen végzünk kutyás terápiát is, hogy a fogyatékossággal élő gyerekek és fiatalok életminőségén is javítsunk.

Ehhez az elkötelezettségünkön kívül anyagi forrásokra is szükség van, ebben kérjük a segítségedet.

Adód 1%-ának felajánlása neked nem kerül plusz pénzbe, de ha felajánlod számunkra, segítségével megsokszorozhatjuk az átadott vakvezető- és segítőkutyák számát!

Adód 1%-a egy látássérültnek nagy lépés az önállóság felé:

Hogyan ajánlhatod fel számunkra az adód 1%-át?

2024. május 21-ig nyilatkozhatsz adód 1%-áról, akár online, akár postázva, adóbevallásoddal együtt, vagy akár külön.

Alapítványuk neve:
Hajdúsági Vakvezető és Segítőkutya Képzésért Alapítvány

Adószámunk:
18997006-1-09

Itt letöltheted a rendelkező nyilatkozatunkat:

Rendelkezhetsz a NAV online felületén is:

Jó, ha tudod!

• A személyi jövedelemadó 1+1%-ának felajánlása a felajánló számára nem jár költséggel vagy további adófizetési kötelezettséggel.

• Az 1% felajánlása igazán egyszerű! Olvasd el összefoglalónkat arról, hogy hogyan nyilatkozhatsz adód 1%-áról.
  • Az 1% nyilatkozat határideje:
    2024. május 21.

Kérjük, ne hagyd elveszni az 1%-odat!