Kezdőlap » Új kutyás terápiás párosunk: Lajos és Zéró

Új kutyás terápiás párosunk: Lajos és Zéró

2019. december 15. | 0 hozzászólás

Zéró, a fekete labrador és gazdája, Lajos sikeresen teljesítették a kutyás terápiás záróvizsgát, nagy szeretettel gratulálunk az új terápiás párosnak!
Lajos példaértékű kitartással végezte a tanulást, a vizsgára felkészülést (a gyakorlás minden alkalommal mintegy 3 órás utazással járt számukra), ezért különösen örülünk a szép eredménynek.
Örömteli munkát kívánunk a párosnak!
Köszönjük a felkészítését Emesének és terápiás kutyájának, Gordonnak, köszönjük a munkát Alíznak, Sanyinak és Évinek, azaz a vizsgabizottság tagjainak, és persze a vizsgacsoport fiataljainak is, hogy készségesen dolgoztak együtt a párossal és hogy olyan nagy szeretettel fogadták őket.