Kezdőlap » Robi és Maci története már a postaládákban!

Robi és Maci története már a postaládákban!

2022. szeptember 06. | 0 hozzászólás

A héten sokan találkozhattok a HVSK Alapítvány levelével a postaládákban. Robi és Maci történetének megosztásával szeretnénk széles körben bemutatni tevékenységünket, megismertetni a segítőkutyák munkáját és a fogyatékossággal élők mindennapi nehézségeit. Célunk a szemléletformálás, érzékenyítés és ismeretterjesztés, és támogatások gyűjtése, amellyel alapítványi céljainkat erősíthetjük.

Ma Magyarországon az állam nem finanszírozza a vakvezető- és más segítőkutyák kiképzését. A pályázati lehetőségek és források szűkösek. A segítőkész emberek adományai, a vállalkozások által nyújtott kedvezmények nagy mértékben járulnak hozzá eddigi működésünkhöz, fejlődésünkhöz, céljaink eléréséhez. Ezúton is köszönjük a támogatást!

A kampányhoz kapcsolódó bankszámlaszámunk: 10702064-72770634-51100005

ADATKEZELÉSSEL KAPCSOLATOS KÉRDÉSEK (HÉTFŐ-PÉNTEK 9-12 ÓRA KÖZÖTT): 06 1 224 7002

Gyakori kérdések

Honnan van meg a címem?
Ahogyan levelünk tájékoztatójában is olvasható, címadatai (név, lakcím) a Belügyminisztérium Személyi adat-és lakcímnyilvántartásából vagy a telefonkönyvből származnak. Minden fontos tudnivaló elolvasható a levélben található adatkezelési szövegben.

Mit tegyek, ha nem szeretnék több levelet kapni?
Törlési, adatmódosítási igény az adatkezelőnél jelenthető be. Az adatkezelő elérhetőségeit a levélben szereplő tájékoztató tartalmazza.
Adatkezelő telefonszám (hétfő-péntek 9-12 között): 06 1 224 7002

Csak csekken lehet adományozni?
Nem, a csekken található bankszámlaszámra természetesen utalással is lehet adományozni. Ebben az esetben kérjük a közleményben tüntesd fel a csekken szereplő befizetőazonosítót.

Miért van kitöltve a csekk?
Az a tapasztalatunk, hogy adományozóink többsége örömmel fogadja a kitöltött csekket, mert az segít az adományösszeg meghatározásában. Amennyiben szeretnéd, természetesen tudunk kitöltetlen csekket is küldeni, ebben az esetben meghatározhatod, hogy mekkora összeget szeretnél adományozni.

Kit kereshetek, ha adatkezeléssel kapcsolatos kérdésem van?
Telefon: hétköznap 9-12 óra között: 06 1 224 7002