Kezdőlap » Önkéntestalálkozó

Önkéntestalálkozó

2019. november 10. | 0 hozzászólás

Szombaton egy sütizős délután keretében találkoztunk önkénteseinkkel: e módon szerettük volna megköszönni önkénteseink munkáját, erőfeszítéseit, amivel alapítványunkat támogatják.
A HVSK Alapítvány 2008-ban jött létre, akkor még csak pár főből állt a csapatunk, ezen a rendezvényen pedig már 31-en voltunk (pedig nem is mindenki tudott eljönni) – ritka alkalom és persze jó érzés, hogy így közösen, együtt találkozhatunk azokkal, akik segítik alapítványunkat, akikkel összefogva dolgozunk jó és fontos célokért.
Eljöttek többek között kölyöknevelők, vakvezető kutyával közlekedők, terápiás párosok, jogi tanácsadó önkéntesünk, az ITSH munkatársai (akik tavaly ősszel segítettek a kennelek felújításában), és akik a segítőkutyás gyakorlásokon és a látássérült emberek kísérésében is sokat segítettek.
Ott volt sok kutyus is: 6 vakvezető kutya, 3 kölyökkutya, és 3 terápiás kutya növelte jelenlétével a jó hangulatot. 🙂
Köszönjük mindenkinek, hogy eljött, jó volt együtt lenni!
Köszönjük a rendezvény megvalósulását segítő hozzájárulásokat is: a Méliusz Péter Könyvtár a termet biztosította, a Kismandula Cukrászda pedig kedvezménnyel járult hozzá a sütidélutánhoz.