Kezdőlap » Leendő kutyás terápiás párosaink sikeresen vizsgáztak

Leendő kutyás terápiás párosaink sikeresen vizsgáztak

2020. augusztus 09. | 0 hozzászólás

Kutyás terápiás csapatunk várhatóan tovább fog bővülni, mivel újabb kutyás terápiás párosok teljesítették sikeresen a temperamentumvizsgát (a terápiás kutyák és felvezetőik számára kötelező vizsgák első részét), így most már öt párosunk (Matild és Artúr, András Matyival és Miával, Emese és Zora, Magdi és William) készül a következő vizsgára. A temperamentumvizsga után a tanulás és gyakorlás intézményekben folytatódik, ahol a párosok felkészülnek a a második vizsgára, ami már valós terápiás helyzetben fog történni.
Ha szeretnél többet megtudni a kutyás terápia folyamatáról és előnyeiről, és alapítványunk kutyás terápiás munkájáról, katints ide: https://hvskalapitvany.hu/kutyas-terapia