Kezdőlap » Gratulálunk új vakvezető kutyás párosunknak

Gratulálunk új vakvezető kutyás párosunknak

2021. november 29. | 0 hozzászólás

Új vakvezető kutyás párost ünnepelhetünk: Judit és Alex sikeresen teljesítették a közeledésbiztonsági vizsgát. 🙂
Judit már tapasztalt vakvezető kutyás, ráadásul már a közös gyakorlás előtt összeszoktak a kutyussal, hiszen ő és családja nevelte fel a kiskutyát, mielőtt elkezdődött a vakvezető kiképzés.
Alex emberközpontú, jól motiválható kutyus, gyorsan tanult, és a vizsgán is nagyon ügyes volt: bár voltak izgalmas pillanatok, sok kutyával találkoztak útközben, de Alex derekasan helytállt, akkor is, amikor a vizsga engedelmes részénél egy helyben maradva, türelmesen meg kellett várnia gazdiját, amíg pár perce a látómezején kívülre távozott.
Büszkék vagyunk a párosra, sok boldog együtt töltött évet kívánunk nekik! 🙂
Köszönjük a munkát a vizsgabizottságnak: Komondi Piroskának, Keszti Évának és Dr. Mezősi Tamásnak.
Alex kiképzője Szűcs András volt.