Kezdőlap » Edukációs kisfilmek forgatásán voltunk

Edukációs kisfilmek forgatásán voltunk

2021. június 25. | 0 hozzászólás

Két vakvezető kutyás párosunk, Reni Bellával, és Robi Macival egy forgatáson járt, szerepelni fognak egy oktató jellegű kisfilmben.

A projekt célja, hogy edukációs jellegű kisfilmek legyenek majd vetítve a buszokon, így egy igazán széles közönséghez juthat el az információ például arról, hogy hogyan lehet segítséget nyújtani a közlekedésben egy vakvezető kutyával közlekedő látássérült embernek.

A projektet a DERKE (Debreceni Regionális Közlekedési Egyesület) találta ki és valósította meg, több civil szervezettel, köztük alapítványunkkal együtt. A kisfilmek forgatását és utómunkáját a Kós Károly Művészeti Szakgimnázium és Kollégium diákjai vállalták, a forgatáshoz a buszt a DKV biztosította.

Köszönjük, hogy részt vehettünk a kisfilmek elkészítésében!