Kezdőlap » Csoda is beköltözött a nevelőcsaládjához

Csoda is beköltözött a nevelőcsaládjához

2022. április 04. | 0 hozzászólás

Daisy kiskutyái közül nemcsak Chino, hanem már Csoda is a nevelőcsaládjához költözött: Csodát Döme és Anna fogja felnevelni, majd pedig ha felcseperedett a kutyus, visszakerül majd alapítványunkhoz, és vakvezető kutyának szeretnénk kiképezni.

Csoda hamar összeszokott a nevelőszüleivel, kedves és bújós kiskutya (kifejezetten szereti a nevelőszülei lábfején álomra hajtani a fejét), okos és gyorsan tanul, már azzal is kezd tisztában lenni, hogy a lakásban mit szabad, mit nem szabad neki.

Kiderült, hogy Csoda az új lakhelyén egy kis helyi sztár lett a környékbeli kutyások körében: egy sétáltatás alkalmával egy 5 hónapos labrador gazdája már azzal köszönt, hogy ezek szerint ez az a kiskutya, akiről a környéken beszélnek. 🙂

Köszönjük Dömének és Annának, hogy vállalták, hogy felnevelik a kutyust!