Kezdőlap » Búcsú Szaffitól

Búcsú Szaffitól

2023. február 06. | 0 hozzászólás

Az aranyló sárga színű, pihe-puha szőrű Szaffi, gazdájával, Évivel az egyike voltak azoknak a párosoknak, akik elsőként tettek vizsgát terápiás gazda-kutya párosként alapítványunknál. S ennek már 10 éve.
Megszámlálhatatlanul sok kisgyermek napját tették boldogabbá. Voltak, akik Szaffi kedvéért kezdtek el beszélni, kúszni, vagy lépcsőn járni.
Évi és Szaffi mindig lelkesen, boldogan, mosolyogva, energikusan vetették magukat a feladatokba, nem ismerték a lehetetlent és soha nem mondtak nemet egyetlen felkérésre sem. Mert a gyerekek, idős bácsik, nénik arcára mosolyt csalni mindennél fontosabb volt.
Az elmúlt években pedig Évi kis gyerkőceinek mindennapjait tette boldogabbá Szaffi.
Közben felette is eljárt az idő és az elmúlt két évben már többször volt beteg. A sok szeretet és gondoskodás mellett néhány nappal ezelőtt, közel a 15. születésnapjához, elköltözött és most már fentről, egy új csillagként kíséri szeretett gazdái életét.
Szeretettel gondolunk rád, Szaffi… 🙁