Kezdőlap » Búcsú KutyaÚrtól

Búcsú KutyaÚrtól

2024. május 31. | 0 hozzászólás

KutyaÚr és gazdája, Ági egy véletlen folytán csöppentek a segítőkutyák világába, és ezzel egy csodás új kalandba. Rengeteg bemutatón, foglalkozáson vettek részt, ahol Kutya vidámságával, játékosságával, csillogó szemeivel vett le mindenkit a lábáról.

Legjobb barátai a Reménysugár Gyermekotthon kis lakói voltak, akik hétről hétre szeretettel, és izgatottan várták, hogy megérkezzen hozzájuk bundás kis játszótársuk. KutyaÚrnak sosem kellett kétszer eldobni egy labdát, sosem utasított vissza egy kis simogatást, sosem kérette magát, ha egy trükköt kellett csinálni a gyerekek kedvéért. Ezzel pedig rengeteg örömöt, bátorságot, és motivációt hozott a gyerekek életébe.

Párosuk különlegessége volt, hogy kedvesen becsempészték a zenét is a foglalkozásokba, amit még színesebbé tette ezeket az alkalmakat.

KutyaÚr pár nappal ezelőtt elment, így most búcsúznunk kell tőle. Csodás élete volt, rengeteg élménnyel és tele szeretettel. Köszönjük a szép emlékeket!

Szeretettel gondolunk rád, KutyaÚr!