Kezdőlap » Az NFSZK támogatja, hogy segítőkutyákat képezhessünk ki

Az NFSZK támogatja, hogy segítőkutyákat képezhessünk ki

2020. június 23. | 0 hozzászólás

Egy újabb vakvezető kutya, valamint két terápiás kutya kiképzése valósulhat meg, emellett két terápiás páros (felvezető és kutya) dolgozhat további egy éven át három debreceni intézményben, halmozottan sérült gyermekek között – alapítványunk egy pályázati program keretében jutott hozzá az ehhez szükséges forráshoz.
Az Emberi Erőforrások Minisztériuma szociális ügyekért felelős államtitkára az értékelő bizottság javaslata alapján elfogadta és támogatja az NFSZK Nonprofit Közhasznú Kft. által koordinált „Segítő kutya kiképzéssel foglalkozó szervezetek támogatása 2020” (kód: SKK2020) című pályázati program felhívására beadott két pályázatunkat. Köszönjük!