Kezdőlap » Gyertek hozzánk KUTYÁS MESETÁBORba!

Gyertek hozzánk KUTYÁS MESETÁBORba!

2014. június 08. | 0 hozzászólás

Kedves Szülők, kedves gyerekek!

Egy érdekes, izgalmas programmal készül alapítványunk a nyárra. A meséket, játékokat ötvözzük a segítő kutyák világával. A táborral kapcsolatos részleteket az alábbi plakát és leírás tartalmazza.

Szeretettel várjuk a gyerekeket!

Kutyás mesetábor

2014. július 7-11.

Korhatár: 6-12 éves korig

Program: A gyerekek állatmesékkel ismerkednek meg, amelyek köré érdekes egyéni és csoportos feladatokat szervezünk (rajzolás, festés, bábkészítés, mese eljátszása…), amelyekben alapítványunk két segítő kutyája lesz társa a gyerekeknek. Mindemellett izgalmas ügyességi és mozgásos feladatok gazdagítják a gyerekek velünk töltött napjait és megismerkednek a segítő és vakvezető kutyák munkájával is.

Pedagógiai céljaink: A speciálisan kiképzett kutyák fantasztikus motiváló eszközként szolgálnak a gyerekek számára, érdeklődőbbé, empatikusabbá, együttműködővé téve őket. A különböző pedagógiai feladatok segítése mellett a kutyás foglalkozások alkalmával a kulturált állattartás, az állatokkal való helyes bánásmód kialakítására is sor kerülhet interaktív, játékos formában.

Egyéb célok:

– kézügyesség, kreativitás fejlesztése

– olvasás, szövegértés fejlesztése

– esztétikusságra nevelés

– együttműködésre nevelés

– figyelem, fegyelem fejlesztése

– mozgás fejlesztése

Helyszín: Holló László Emlékház (4031 Debrecen, Holló László sétány 8.)

A tábor díja: 16.000 Ft, ami tartalmazza a napi háromszori étkezést is.

Jelentkezés menete: Regisztrációs e-mail küldésével a hvsk.alapitvany@gmail.com e-mail címre a következő adatokkal:

Szülő, gondviselő neve:

Lakcím:

Gyermek neve:

Életkora:

Iskola:

Két-három mondatban a kutyákhoz való kötődésről

Jelentkezési határidő: június 30.

A befizetés határideje: július 04. Visszaigazolást követően a 61200261-11053521 számlaszámra várjuk a részvételi díj befizetését, a közlemény rovatba írják be: segítő kutyás tábor részvételi díj, gyermek neve.

Július első hetében megbeszélést tartunk, ahol bővebben tájékoztatjuk a jelentkezőket a tábor részletesebb programjáról és egyéb hasznos tudnivalókról.

A tábor létszáma 12 fő. Túljelentkezés esetén több időpontot is biztosítunk.