Kezdőlap » A HVSK Alapítvány a Rotary futáson

A HVSK Alapítvány a Rotary futáson

2018. március 28. | 0 hozzászólás

Idén március 25-én került sor a Rotary Futófesztivál jótékonysági futására, amin mi is részt vettünk a HVSK Alapítvány színeiben. Noha a naptár szerint már bőven benne voltunk a tavaszban, az időjárás inkább télies volt, de ez nem szegte kedvünket, remek hangulatban töltöttük a délelőttöt. A távot mi inkább csak lesétáltuk, de utána a kutyusok kiélhették futkározó- és játszószenvedélyüket is. 🙂

Mindig nagy örömmel veszünk részt az ilyen jellegű rendezvényeken, nemcsak mert jó érzés a szabadban lenni, és jó társaságban, jókedvűen sétálni vagy futni, hanem azért is, mert ezáltal is képviselhetjük alapítványunk egyik küldetését, hogy szemléletformálással próbáljuk elfogadóbbá, befogadóbbá tenni a társadalmat.

Köszönjük mindenkinek, aki velünk tartott!