Kezdőlap » A DKV elismerte tévedését

A DKV elismerte tévedését

2010. május 05. | 0 hozzászólás

A történtek után az MR6 rádió munkatársai megkeresték alapítványunkat és a részleteket megismerve stúdióbeszélgetésre hívták Szűcs András kutyakiképzőt. A felvételt követően telefonon felhívták a DKV-t, ahol rögtön elismerték a hibát. Az interjú április 07-én a Támasz című műsorban volt hallható.
A dehir.hu portálon megjelent cikk beszámol a DKV kommunikációs osztályvezetőjének nyilatkozatáról, melyben sajnálatát fejezte ki az esettel kapcsolatban és elmondta, hogy kioktatják a buszvezetőket a segítőkutyákkal kapcsolatos rendeletről.
A teljes cikk az alábbi linkre kattintva olvasható: